Tokat Niksar Mutlu Son Masaj Uzel

Yüzyıllardır varlığını koruyan masajın birçok çeşidi ve yöntemi bulunmaktadır. Tokat niksar mutlu son masaj Dünyada en çok tercih edilen türleri Akubası Tekniği, Aroma terapi tekniği, sandalye masajı, derin doku tekniği, sıcak taş tekniği, İsveç masajı, spor masajı ve thai masajıdır. ın 150’yi geçmiş bir sürü türü bulunmaktadır ve her bir masajın farklı bir amacı bulunmaktadır. Fakat en çok tercih edilen masaj türleri bunlardır. Niksar mutlu son masaj Akubası tekniği,

5000 yıl öncesine kadar Çinlilerin keşfettiği bri yöntemdir. Son dönemlerde akupunkturun iğnesiz biçimi olarak uygulanmaktadır. Bu masajın amacı vücudu rahata kavuşturmaktır. Tokat niksar mutlu son masaj . Aroma terapi Tekniğinin amacı gençleşmektir. Bitki özlerinin yağlarından yararlanılarak yapılan bir masajdır. Eski dönemlerde Antik Mısır, Hindistan gibi bölgelerde stresi azaltmak ve genel bir rahatlık vermek için uygulanan bir masaj türüydü.

Sandalye masajının amacı ise vücudu ve kasları rahatlatmaktır ve 15 ile 20 dakika arasında süren bir seanstır. Derin doku tekniği ise vücuttaki kasların zararlı toksinlerden arınmasını sağlamaktır. Spor masajı adından da tahmin edileceği gibi spordan önce yapılır ve bu masaj sayesinde vücut spora hazırlanır.