Tokat Başçiftlik Masaj Salonu Zümra

Bölgesel uygulanan masaj terapileri arasında en yaygın kullanılanı refleksoloji olarak bilinen ve sadece ayaklara uygulanan terapidir. Tokat başçiftlik masaj salonu Ayak tabanına uygulanan bu terapi kişiye özel basınç şiddetleri belirlenerek yapılmaktadır. İnsan ayaklarının tabanında her doku ve organı temsil eden sinir uçları bulunmaktadır. Bu sinir uçlarına refleks noktaları da denilmektedir. Başçiftlik masaj salonu Burada bulunan refleks noktalarına düzenli ve ritmik olarak uygulanan basınçlarla özellikle ayakta çok duran kişilerin rahatlaması gevşemesi sağlanmaktadır.

​​​​​​Bir diğer bölgesel uygulanan masaj ise yüze yapılan ve yaşlanma etkilerini ortadan kaldıran terapidir. Genellikle çeşitli aletler kullanılarak yapılan bu uygulamada yüzde bulunan kırışıklıklar, göz altı torbalarında ki şişmeler gibi yaşlılık belirtilerini ortadan kaldırılabilir. Tokat başçiftlik masaj salonu . Ayrıca yüz bakımında kullanılan krem ve losyonları etkilerini artırmak için düzenli hareketler ve ile uygulama yapılması gerekir.

Bir diğer lokal masaj uygulaması ise bacaklara yapılan ve selülit tedavisinde kullanılan tamamlayıcı terapidir. Özellikle selülit giderici kremlerin etkisini arttırmak için ve bacaklardaki kan dolaşımını hızlandırmak amacıyla uygulanan bu terapi tam bir anti selülit uygulamasıdır.